ACE A DAZN UKONČILI ČINNOST INDICKÉ STRÁNKY S PIRÁTSKÝMI SPORTOVNÍMI PŘENOSY


Aliance pro kreativitu a zábavu (ACE) v úzké spolupráci s globální sportovní streamovací službou DAZN uzavřela pirátskou stránku Watchwrestling.ai a její přidružené domény, které byly provozovány z Indie.

Společnost ACE identifikovala provozovatele webu se sídlem v Uttarpradéši, který převedl watchwrestling.ai a všechny přidružené domény na společnost ACE. Stránky jsou nyní přesměrovány na stránku společnosti ACE "Watch Legally".

Za poslední rok dosáhly stránky watchwrestling.ai a přidružené domény více než 253 milionů návštěv. Většina návštěvnosti pocházela z USA, UK, Indie a Kanady.
Jan van Voorn, výkonný viceprezident a šéf globální ochrany obsahu ve Filmové asociaci a šéf ACE, k ukončení činnosti uvedl:

"Vypnutí webu watchwrestling.ai představuje důležité vítězství v naší probíhající kampani proti pirátství živých sportovních pořadů."

"Používání pirátských stránek ke sledování živých sportovních přenosů a placených akcí má dopad na udržitelnost programů živých akcí. Legální služby poskytují prémiový zábavní obsah, který je spolehlivý a legální. Pirátství financuje zločinecké skupiny a vystavuje spotřebitele riziku nákazy škodlivým softwarem. Tento případ by měl být varováním pro všechny provozovatele nelegálního pirátství, že jejich dny jsou sečteny."

Ed McCarthy, provozní ředitel společnosti DAZN Group, která je členem ACE, dodal: "Společnost DAZN investovala značné částky do budování úspěšného podnikání v oblasti bojových sportů, pomáhá financovat rozvoj MMA a boxu a pomáhá

Zdroj: broadbandtvnews.com