KONFERENCE FORUM MEDIA ZVEŘEJNILA DOPOSUD NEJNABITĚJŠÍ PROGRAM


Už za tři týdny se koná Forum Media – největší konference v ČR zaměřená na média, marketing a komunikaci. Podívejte se na její kompletní program, stojí za to!

Na Foru Media vystoupí v pražském O2 universu 9. listopadu více než 70 zahraničních i českých hvězd komunikace, marketingu a médií, a to celkem na pěti scénách. „Pro letošek se podařilo přilákat do Prahy skutečně pestrou kombinaci řečníků a témat nejen na dvě mezinárodní scény, ale také na tentokrát už tři další samostatné scény s celodenním odborným programem. Vedle rozšíření scény Effie i scény Market Tools na celý den otevíráme po loňském úspěchu opět i scénu pro menší tematické workshopy,“ doplňuje programový ředitel konference Forum Media Vladimír Bystrov.

Nahlédnout do programu 23. ročníku největší oborové konference v Česku, ale také si ho stáhnout v PDF, můžete zde, stojí za to!

Forum Media pořádá časopis Marketing & Media ve spolupráci s nejvýznamnějšími oborovými asociacemi. Na programu se tradičně podílí Asociace komunikačních agentur (AKA) i Asociace public relations (APRA), letos nově přibyla také Asociace komerčních televizí (AKTV).

Pět scén, jejichž řečníky najdete přehledně ve zveřejněném programu, bude rozděleno následovně: na MAM Stage zazní to nejlepší z marketingu a médií, daty a efektivními projekty se můžete inspirovat na Effie Stage, přehled v trendech komunikace dodá PR Summit, v sále Market Insight vás čekají workshopy a panelové diskuze a na scéně Market Tools se experti zaměří na marketingové nástroje na příkladech úspěšných značek.

Redakce MAM se na vás těší 9. listopadu!

Zdroj: mam.cz